Radovi u Zvonimirovoj su gotovi! Kao što su obećali nedavno, da će završiti sa radovima do početka 8. mjeseca, obećanje su i izvršili. Našim prometnim mukama je došao kraj.. Lijepa vijest za početak vikenda.
Tim su riječima stanovnici Gradske četvrti Hrvatski velikani, na Facebook stranici “8. mart”, pozdravili novosti u svom kvartu. Već je solidno vremensko razdoblje iza nas otkako je zatvorena cesta na raskrižju Zvonimirove i Pleške. Jedno vrijeme cesta je bila i otvorena, unatoč radovima za tijeku, pa su je opet zatvorili. Sve skupa, naravno, kompliciralo je život stanarima, ali svemu tome konačno je došao kraj.
Od početka sljedećeg tjedna po ovom bi se dijelu grada trebalo najnormalnije prometovati, uz nešto tamniji, svježi asfalt. Kadrove završenog križanja ulovio je neumorni lutajući fotograf Renato Glogovčan…
