Gradska četvrt Braća Radić izborila se za „ležeće policajce“

Datum:

Stanovnici Gradske četvrti Braća Radić s veseljem su dočekali suglasnost policije i nadležnog gradskog upravnog odjela za postavljanjem uzdignute plohe za smirivanje prometa, koji su u slobodnoj komunikaciji poznatiji kao „ležeći policajci“ .

Ploha za smirivanje prometa bit će postavljena na spoju Ulice Nikole Bonifačića i ulice kneza Porina.

– Riječ je o vrlo prometnoj dionici, a pješački prijelaz sa slike koriste mnogi školarci na putu prema osnovnoj školi. Obližnji stanari svojim su potpisima izrazili želju za postavljanjem uspornika, te uskoro očekujemo početak radova – poručili su iz Gradske četvrti Braća Radić.

Podijeli objavu:

Popularno

Moglo bi vam se svidjeti
Povezano

Klafov pogled: “Najvažnije je uvesti Engleze u naš ritam… Ajmo navijati!”

Nogometni šušur osjeća se u Velikoj Gorici od ranog...

Uvod u 3D svijet: Besplatna radionica za odrasle u Velikoj Gorici

Broj mjesta u praktikumu je ograničen, stoga organizatori pozivaju zainteresirane da svoje mjesto osiguraju na vrijeme.

DALLAS U ZNAKU VATRENIH: Navijačka groznica raste iz sata u sat

Svjetsko nogometno prvenstvo u SAD-u provlači se u posljednjih...