Naslovnica HOTNEWS Ho ho ho Djed Božićnjak pozdravljao mališane na odlasku iz vrtića

Ho ho ho Djed Božićnjak pozdravljao mališane na odlasku iz vrtića

0

Skrolajući po društvenim mrežama uz poslijepodnevnu kavu, naišli smo na skroz simpatičnu objavu u Facebook grupi “Velika Gorica može i mora bolje”.

Kako je napisala članica grupe, Djed Božićnjak danas je poslijepodne razveselio mališane dječjeg vrtića u Pucekovićevoj. Veselo ih je pozdravljao na odlasku iz vrtića i time uljepšao dan, ne samo njima, nego i svim prolaznicima.

Foto: FB “Velika Gorica može i mora bolje”
RVG
Live • 88.6 FM
Exit mobile version