JELAČIĆ VUKOVINA Novi poligon za trening i fitness dvorana poticaj za upis novih mladih nogometaša

Datum:

Kod petoligaša Jelačića u Vukovini svaki dan je u popodnevnim satima vrlo živo. Posebno je bilo i svečano u nedjelju na blagdan Velike Gospe kad je na glavnom terenu kluba održana prijepodnevna misa pred mnoštvom vjernika.

U ponedjeljak kao i sinoć već se na veliko treniralo. Novost je poligon za treninge s umjetnom travom kojem još slijedi samo montiranje ograde i postavljanje zaštitnih mreža. Zatekli smo na treningu one najmlađe pod vodstvom Matea Nikića (ujedno kapetan seniorske momčadi) i Marka Klafurića, sina Deana koji vodi prvoligaša Slaven Belupo.

Bio je tu i voditelj škole nogometa Tomislav Pedišić koji je otkrio:

-Jelačić ima oko 120 mladih nogometaša raspoređenih u šest selekcija. Prstiće vježbaju Antoni Prizmić (igrač seniora) i Marko Klafurić, limače Mateo Nikić, mlađe pionire Josip Mihanović (igrač seniora), starije pionire Ivan Smok (igrač seniora), kadete Marko Rajić (igrač seniora i brat prvog trenera kluba Stefana Rajića) i juniore Neven Andrišević. Kondicijski trener svima je Leon Levar.

 

-Krajem kolovoza predviđen je jednodnevni odlazak dviju ili možda tri selekcija u Ravnu Goru gdje bi odigrali prijateljske utakmice s vršnjacima Zameta iz Rijeke. Pozivamo dječake ali i djevojčice od pet-šest godina na više, da se upišu u našu školu nogometa- kazao je Pedišić a nadopunio ga je predsjednik kluba Saša Matejčić.

-Radovi na trening poligonu su u samom finišu, a fitness sala na katu našeg nogometnog hrama je zgotovljena zahvaljujući i podršci Grada Velika Gorica na čelu s gradonačelnikom Krešimirom Ačkarom i ovim putem se zahvaljujemo. Spomenuto može biti dodatni poticaj mladima da se u još većem broju uključe u Jelačić -pozivnica je i predsjednika kluba.

Spomenimo na kraju, seniorska momčad u nedjelju 22. kolovoza ima posljednju test utakmicu. Igra se u Vukovini, suparnik je TOP Kerestinec dok je početak  zakazan u 18.00 sati.

 

Podijeli objavu:

Popularno

Moglo bi vam se svidjeti
Povezano

Gotovo 200 darivatelja krvi u tri dana – Goričani još jednom pokazali veliko srce

Lipanjska akcija dobrovoljnog darivanja krvi u prikupila je 194...

Više od 10 milijuna eura za zelene projekte u Sisačko-moslavačkoj županiji

Ministar Branko Bačić je u posjetu Novskoj uručio četiri ugovora za projekte razvoja zelene urbane infrastrukture na području Sisačko-moslavačke županije.

JASTREBARSKO DOBIVA NOVU OBILAZNICU Potpisan ugovor vrijedan 16,5 milijuna eura, radovi počinju na jesen

Potpisan je ugovor vrijedan 16,5 milijuna eura za izgradnju...

StartupVG otvorio prijave za svoje programe! Nova prilika za poduzetnike iz Velike Gorice

StartupVG otvorio je prijave za svoje programe podrške namijenjene...