Karate klub Velika Gorica osvojio rekordan broj medalja na prvenstvu u Jastrebarskom

Datum:

Karate klub Velika Gorica, na prvenstvu Hrvatske održanom za vikend u Jastrebarskom, nastupio je u 22 kategorije, a osvojeno je čak 16 medalja.

– Imamo 6 prvaka Hrvatske, 2 viceprvaka i 8 brončanih medalja. Ovo je rekord Kluba po broju osvojenih medalja s prvenstva Hrvatske za mlađe uzraste – istaknuli su iz Karate kluba Velika Gorica.

Prvaci Hrvatske tako su postali su Vito Hulina, Nikola Huzjak, David Lovrinović, Vita Kučan, Matea Kordić i Ema Jukić. Srebrnom medaljom su se okitili: Mia Čunčić i Kala Ferenčina, a broncu su osvojili: Luka Tačković, Noel Jeromić,Matej Čarakovac, Hana Blažičko Petrak, Mara Gusić, Petra Dijanežević, Magdalena Stipić i Ema Filković.

– Dečki i cure su pokazali da možemo od njih u bliskoj budućnosti očekivati velike rezultate – zaključili su iz kluba.

Foto: arhiva

Podijeli objavu:

Popularno

Moglo bi vam se svidjeti
Povezano

Novi predsjednik GSV-a preuzeo dužnost, u fokusu obrazovanje za poslove budućnosti

Tugomir Križanić iz Nezavisnog hrvatskog sindikata jednoglasno je izabran...

Predstavljen projekt LoRIS: Velika Gorica jača otpornost na klimatske rizike

"Svijet ne možemo promijeniti, ali možemo pomoći da lokalna zajednica bude otpornija u kontekstu prilagodbe klimatskih promjenama“.

Jeste li ovih dana dobili kaznu preko poruke? Evo što kažu iz policije

Iz PU Zagrebačke upozoravaju građane na novu prijevaru koja...

Stanje na burzi rada – u Gorici manje nezaposlenih nego lani

Krajem svibnja 2026. u velikogoričkoj ispostavi Hrvatskog zavoda za...