Naslovnica Sport Karatist Igor Vrban osvojio zlato na Grand Prixu u Samoboru

Karatist Igor Vrban osvojio zlato na Grand Prixu u Samoboru

Drugi dan natjecanja bio je rezerviran za juniore i mlađe kadete, a gorički karatisti osvojili su tri medalje

0

Igor Vrban osvojio je zlatnu medalju u kategoriji kadeta preko 70 kilograma na Grand Prixu u Samoboru. Medalju svom Karate klubu Velika Gorica donio je pobjedom nad talijanskim karatistom u finalu, a prije koje je svladao još jednog Talijana, zatim Makedonca, Ukrajinca te Slovaka.

 

Drugi dan turnira nastupali su juniori i mlađi seniori, a u tim su kategorijama Goričani osvojili još tri medalje. Srebro je osvojila Ema Novak u kategoriji učenica do 44 kilograma, a broncu su izborili Filip Kaurin i Dominik Kučan.

 

“Igor ponovno potvrđuje svoju kvalitetu osvojivši zlato na jednom od najjačih europskih turnira. Svi su pružili odlične borbe i prikazali da će uskoro biti u samom karate vrhu.
Od ove generacije učenika i mlađih kadeta očekujemo puno vrhunskih boraca”, kažu iz Karate kluba Velika Gorica.

 

RVG
Live • 88.6 FM
Exit mobile version