Naslovnica Crna kronika Mladi dečki u sitne noćne sate poželjeli sladoleda iz škrinje..nije baš dobro...

Mladi dečki u sitne noćne sate poželjeli sladoleda iz škrinje..nije baš dobro završilo

0
Foto: FB Ledo

Zagrebačka policija izvijestila je o hvatanju na djelu jednog od ukupno dvojice mladih kradljivaca – sladoleda!

– Noćas, 16. svibnja oko 1 sat, u Novom Zagrebu, u Ulici Damira Tomljanovića Gavrana, na području parka, dvojica tada nepoznatih počinitelja provalila su u škrinju i otuđila sladoled. U navedenom ih je uočio zaštitar te su se oni dali u bijeg. Jednog od njih, 19-godišnjaka, zaštitar je uhvatio te zadržao do dolaska policije, dok je drugi pobjegao ispustivši otuđeno na mjestu događaja. Kriminalističko istraživanje je u tijeku – izvijestila je danas Policijska uprava zagrebačka.

 

Naslovna fotografija: Ilustrativna/ FB Ledo

RVG
Live • 88.6 FM
Exit mobile version