Povodom Međunarodnog dana starijih osoba Forum seniora SDP-a GO Velika Gorica sutra će se na Tržnom centru družiti sa sugrađanima starije životne dobi.
„Mi uobičajeno dijelimo jabuke i letke, razgovaramo s građanima, a svrha je da obilježimo taj dan kada se treba sjetiti starijih osoba i svih problema s kojima se susreću.“ – istaknuo je predsjednik Foruma Ivica Dijanežević.
Druženje je predviđeno sutra u 10 sati.
