Naslovnica Crna kronika Na ulazu u Kobilić teško ozlijeđen 72-godišnji biciklist

Na ulazu u Kobilić teško ozlijeđen 72-godišnji biciklist

0
Foto: Miljenko Milanović/Cityportal.hr

Jučer oko 16,30 sati na istočnoj obilaznici dogodila se teška prometna nesreća u kojoj je stradao 72-godišnji biciklist.

63-godišnjak je upravljao osobnim automobilom marke Volkswagen Passat zagrebačkih registarskih oznaka državnom cestom D-30 kroz Veliku Goricu u smjeru jugoistoka. Dolaskom do raskrižja s kolnikom gradske ceste Ž-306800, nije se zaustavio na znak crvenog svjetla, već je nastavio vožnju ravno i naletio na 72-godišnjeg biciklistu koji je upravljao biciklom marke Gepida, a uključivao se u promet s pješačkog i biciklističkog otoka, preko obilježenog pješačkog prijelaza“, poručili su iz PUZ-a.

Teško ozlijeđenom biciklistu liječnička pomoć pružena je u KBC-u Zagreb.

RVG
Live • 88.6 FM
Exit mobile version