Policijska uprava zagrebačka izvijestila je o prometnoj nesreći koja se jučer u 19:45 dogodila u Podvornici.
– 22-godišnja vozačica upravljala je osobnim automobilom marke Honda Civic zagrebačkih registarskih oznaka, a kretala se Podvorničkom cestom u Podvornici u smjeru sjeveroistoka. Dolaskom do lijevog oštrog zavoja nije brzinu kretanja prilagodila stanju i osobinama ceste te je izgubila nadzor nad vozilom i sletjela izvan kolnika u odvodni kanal – opisali su iz policije.
Utvrđeno je kako je mlada vozačica teško ozlijeđena, a liječnička pomoć pružena joj je u Kliničkom bolničkom centru Zagreb.
