Njegovo veličanstvo Doberman stiže u Goricu! Dolazi više od 300 pasa iz cijelog svijeta

Datum:

Velika Gorica ponovno postaje domaćin svjetskog natjecanja dobermana. Nakon prvog izdanja 2022. godine, ove subote i nedjelje (6. i 7. rujna) održat će se drugo Svjetsko prvenstvo dobermana u organizaciji Doberman Kluba Zagreb – Hrvatska. Više od 300 pasa iz Europe, SAD-a, Turske, Indonezije i Japana borit će se za titule najboljih na svijetu.

Sudačku postavu čine istaknuti stručnjaci, predsjednik Svjetskog doberman kluba (IDC) Thomas Becht i Rudi Killmaier iz Njemačke, Didier Tachain iz Francuske te domaćin Miroslav Bedeković, predsjednik hrvatskog kluba i dopredsjednik IDC-a.

Prvenstvo počinje u petak, 5. rujna, godišnjim kongresom IDC-a, dok je svečano otvorenje zakazano za subotu u 9.30 sati na terenu SRC Udarnik u Kurilovcu. Dvodnevno natjecanje, osim izlagača i vlasnika dobermana, očekuje i velik broj posjetitelja. Organizatori podsjećaju kako je 2022. godine interes publike iznenadio i domaćine i goste, a ove godine cilj im je još viša razina organizacije.

Organizatori pozivaju sve zainteresirane da se slobodno pridruže.

Podijeli objavu:

Popularno

Moglo bi vam se svidjeti
Povezano

VG Vodoopskrba najavila radove – Dio ovog naselja nekoliko sati ostaje bez vode

Stanovnici dijela Mraclina u srijedu, 24. lipnja, nekoliko će...

Mlade snage stigle na Grabu: Mikulin i Cindrić novi igrači Mraclina!

Rečenica "s velikim zadovoljstvom predstavljamo novo pojačanje naše seniorske...

Nagradni lipanj u KTC supermarketu u Velikoj Gorici

KTC supermarket tako još jednom donosi kombinaciju povoljne kupnje i dodatnih pogodnosti za svoje kupce na početku ljetne sezone.

Kaos u Šćitarjevu – pijan lomio inventar pa sjeo za volan, ubrzo naletio na policiju

U Šćitarjevu je u subotu navečer 38-godišnjak prouzročio niz incidenata...