Naslovnica Vijesti Od ponedjeljka svi srednjoškolci ponovo u školskim klupama

Od ponedjeljka svi srednjoškolci ponovo u školskim klupama

0
17.01.2021. Velika Gorica. Početak nastave u srednjim školama. Foto: David Jolić/rvg.hr

Obzirom da je epidemiološka situacija u županiji dobra, od ponedjeljka, 22.veljače 2021. godine u školske klupe napokon se vraćaju svi učenici osnovnih i srednjih škola kojima je osnivač Zagrebačka županija.  Ovakvu Odluku danas je donio župan Stjepan Kožić.

To znači da će se od ponedjeljka u školske klupe vratiti svi učenici Gimnazije Velika Gorica, Ekonomske škole Velika Gorica, Strukovne škole Velika Gorica, te Zrakoplovno tehničke škole Rudolfa Perešina.

 

RVG
Live • 88.6 FM
Exit mobile version