FOTO Opet prometna nesreća na istočnoj obilaznici

Datum:

Na istočnoj obilaznici u Velikoj Gorici  oko 16 sati dogodila se prometna nesreća zbog čega je jedno vrijeme bio i zatvoren promet.

U nesreći su sudjelovala dva automobila, na mjesto nesreće odmah su stigli policija, hitna pomoć i vatrogasci.

“Na dojavu o prometnoj nesreći i potrebnom vađenju ozlijeđenih osoba iz vozila izašli smo s dva vozila i osam vatrogasaca. Dolaskom na mjesto intervencije utvrđeno je kako je jedna osoba ozlijeđena, tim HMP je već bio aktivan na intervenciji i preuzeo ozlijeđenu osobu. ” – objavljeno je na Facebook stranici Javne vatrogasne postrojbe Velika Gorica.

Više informacija bit će poznato nakon završenog očevida.

Podsjetimo, riječ je o prometnici na kojoj su prometne nesreće česte, najčešće zbog neprilagođene brzine, stoga upozorenje vozačima da se pridržavaju ograničenja brzine kako bi se spriječili ovakvi događaji.

Galerija fotografija:

Podijeli objavu:

Popularno

Moglo bi vam se svidjeti
Povezano

DALLAS U ZNAKU VATRENIH: Navijačka groznica raste iz sata u sat

Svjetsko nogometno prvenstvo u SAD-u provlači se u posljednjih...

Novi predsjednik GSV-a preuzeo dužnost, u fokusu obrazovanje za poslove budućnosti

Tugomir Križanić iz Nezavisnog hrvatskog sindikata jednoglasno je izabran...

Predstavljen projekt LoRIS: Velika Gorica jača otpornost na klimatske rizike

"Svijet ne možemo promijeniti, ali možemo pomoći da lokalna zajednica bude otpornija u kontekstu prilagodbe klimatskih promjenama“.

Jeste li ovih dana dobili kaznu preko poruke? Evo što kažu iz policije

Iz PU Zagrebačke upozoravaju građane na novu prijevaru koja...