Naslovnica Moja županija Opljačkali stranca na autocesti

Opljačkali stranca na autocesti

Ukrali su mu torbicu s nekoliko desetaka tisuća kuna

0
Foto: Miljenko Milanović/Cityportal.hr

Noćas oko 4 sata dvojica nepoznatih razbojnika su na autocesti kod Ivanić-Grada napali 62-godišnjeg Nijemca. Policija javlja kako su uporabom tjelesne snage muškarcu ukrali torbicu. Šteta je nekoliko desetaka tisuća kuna.

RVG
Live • 88.6 FM
Exit mobile version