Naslovnica Vijesti Otišao u školu biciklom, a doma se vratio pješice

Otišao u školu biciklom, a doma se vratio pješice

0
Foto: Pixabay/ FelixMittermeier

Ispred Osnovne škole u Velikoj Mlaki u Ulici Brune Bušića, prošli je tjedan ukraden bicikl. Krađa se dogodila 7. veljače za vrijeme poslijepodnevnog turnusa od 13:30 do 19 sati.

– Dijete je otišlo u školu tatinim biciklom, a po završetku nastave više ga nije bilo. Riječ je o biciklu Kross Heksagon tamnoplave boje – ističu iz policije.

Vrijednost bicikla procjenjuje se na 300 eura.

RVG
Live • 88.6 FM
Exit mobile version