Ove subote u Kobiliću otvara se “Božićno selo” – paljenje prve adventske svijeće uz fritule, kolače i zajedničko druženje

Datum:

Ususret prvoj nedjelji Adventa, Kobilić će dan ranije, u subotu, 29. studenoga, s početkom u 19 sati, zapaliti svoju prvu adventsku svijeću u organizaciji Udruge žena Kobilić. Događanju će prisustvovati gradonačelnik Velike Gorice Krešimir Ačkar te župnik župe Blažene Djevice Marije Norbert Ivan Koprivec.

Sve dekoracije izrađene su ručno, od drvenih paleta, guma do živih borova, uz jaslice i drvene borove koji će činiti središnji dio božićnog ambijenta. Na štandovima će se nuditi kuhanim vinom, fritulama, kobasicama i domaćim kolačima koje pripremaju članice Udruge.

“Bilo bi nam drago da se ljudi odazovu u što većem broju i da zajedno zapalimo prvu svijeću i otvorimo naše Božićno selo za najmlađu populaciju”, rekla je Petra Vukadin, dopredsjednica udruge.

Podijeli objavu:

Popularno

Moglo bi vam se svidjeti
Povezano

Zamke ljetnog odmora

Za ugodno ljeto, priprema je dio posla kako bi to vrijeme bilo što bezbrižnije.

Novo lice na desnom boku: Filip Braut došao naslijediti Trontelja

Dugo je trajala neizvjesnost po pitanju statusa sjajnog Slovenca...

Kontejneri za glomazni otpad nisu za sve! VG Čistoća upozorava na zlouporabe

Samo dosljednim poštivanjem pravila možemo osigurati urednost javnih površina i dugoročno funkcionalan sustav zbrinjavanja otpada u gradu.

Medicinski centar Gorica otvorio pulmološku ambulantu

Medicinski centar Gorica svim umirovljenicima odobrava 15 posto popusta na određene pretrage.