Pamela Sever i Morana Peranić stekle titulu više knjižničarke

Datum:

Rješenjem ministrice kulture i medija dr. sc. Nine Obuljen Koržinek, ravnateljica Gradske knjižnice Velika Gorica Pamela Sever te voditeljica Dječjeg odjela Morana Peranić stekle su zvanje više knjižničarke.

Time su, nakon ispunjavanja svih uvjeta propisanih Pravilnikom o stjecanju stručnih zvanja u knjižničarskoj struci, službeno napredovale u svom području rada.

Viša stručna zvanja u knjižničarstvu dodjeljuju se na prijedlog Hrvatskog knjižničnog vijeća, a osim potrebnog radnog staža zahtijevaju i aktivan doprinos struci. Sever i Peranić to su potvrdile godinama usavršavanja, stručnim radovima, sudjelovanjem na skupovima, osmišljavanjem projekata te radom u tijelima Zagrebačkog i Hrvatskog knjižničarskog društva.

Iz Gradske knjižnice istiu da su ponosni na stručno napredovanje svojih zaposlenika, koje osigurava kvalitetan rad i razvoj knjižničnih usluga.

Podijeli objavu:

Popularno

Moglo bi vam se svidjeti
Povezano

Klafov pogled: “Najvažnije je uvesti Engleze u naš ritam… Ajmo navijati!”

Nogometni šušur osjeća se u Velikoj Gorici od ranog...

Uvod u 3D svijet: Besplatna radionica za odrasle u Velikoj Gorici

Broj mjesta u praktikumu je ograničen, stoga organizatori pozivaju zainteresirane da svoje mjesto osiguraju na vrijeme.

DALLAS U ZNAKU VATRENIH: Navijačka groznica raste iz sata u sat

Svjetsko nogometno prvenstvo u SAD-u provlači se u posljednjih...