Naslovnica HOTNEWS Park dr. Franje Tuđmana bit će sat vremena u mraku

Park dr. Franje Tuđmana bit će sat vremena u mraku

0
Foto: asifun.ziaruldeiasi.ro

Velika Gorica pridružit će se sutra akciji “Sat za planet Zemlju”, koju diljem svijeta već 12 godina zaredom organizira svjetska neovisna organizacija za zaštitu prirode WWF (World Wide Fund). Inicijativi da svi ljudi 24. ožujka u 20.30 sati isključe svjetla na jedan sat s ciljem podizanja svijesti o klimatskim promjenama, prekomjernoj potrošnji zemljinih resursa i ekološkim problemima općenito, Velika Gorica će se pridružiti  gašenjem svjetala u Parku dr. Franje Tuđmana.

RVG
Live • 88.6 FM
Exit mobile version