Gorička policija u utorak, 29. studenoga, bila je u akciji “Zaštita pješaka”. Od 7 do 15 sati, koliko je akcija trajala, policajci su zabilježili šest prekršaja pješaka. Naime, svi su oni cestu prelazili za vrijeme dok je na semaforu bilo crveno svjetlo. Pješacima su izdana pisana upozorenja
Iako su bili u preventivno-represivnoj akciji usmjerenoj na pješake, tijekom njenog provođenja policajci su zabilježili i osam drugih prometnih prekršaja, čime se broj registiranih prekršaja penje na 14.
