Naslovnica promet Pješaci u Gorici ‘podebljali’ državni proračun za 120 eura

Pješaci u Gorici ‘podebljali’ državni proračun za 120 eura

0
03.04.2017. - Velika Gorica - Goričkim ulicama. Foto: Miljenko Milanović/Cityportal

Pod pojačanim nadzorom goričke prometne policije ovog su se utorka našli – pješaci. S ciljem  poticanja pozitivnih ponašanja u prometu provedena je preventivno- represivna akcija pod nazivom ‘Zaštita pješaka’, a utvrđeno je šest ciljanih prekršaja, no izdano je manje kazni.

Za dva prekršaja prelaska pješaka preko kolnika van obilježenog pješačkog prijelaza, izdana su pisana upozorenja, a za četiri prekršaja pješaka zbog prelaska na crveno semaforsko svjetlo naplatit će se po 30 eura, doznajemo iz goričke prometne policije.

 

Naslovna fotografija: Ilustrativna/Cityportal.hr

RVG
Live • 88.6 FM
Exit mobile version