Plesači Megablasta pomeli konkurenciju na Svjetskom prvenstvu u break danceu – u Goricu donijeli 6 zlata!

Datum:

Fantastičan uspjeh ostvarili su članovi Plesnog kluba Megablast na IDO World Breaking Championship 2023., Svjetskom prvenstvu u break danceu, koji je održan u Poljskoj u organizaciji Međunarodne plesne organizacije (IDO). Pod trenerskim vodstvom Gordana Križaja, gorički plesači osvojili su šest zlata, jedno srebro i jednu broncu.
Zlatni Megablastovci su u kategoriji juniora – Filip Fabijanković, Roko Župančić i Filip Fabijanković u kategoriji parova, te kao grupa Megablast Drobitelji. U kategoriji seniora zlato su osvojili – Franka Meštrović, Ivan Novogradec i Luka Anaković u paru, te seniorski grupni nastup – Megablast Ocean Crew. Tu je još juniorska bronca Josipa Mustaća, te srebrna medalja za seniorski par – Izabela Tenžera i Mario Konjarević.
Čestitamo!
Foto: Plesači Megablasta osvojili šest zlatnih medalja na Svjetskom prvenstvu u breakdanceu u Poljskoj/Megablast

Foto: Plesači Megablasta osvojili šest zlatnih medalja na Svjetskom prvenstvu u breakdanceu u Poljskoj/Megablast

Podijeli objavu:

Popularno

Moglo bi vam se svidjeti
Povezano

Kako mladi gledaju društvene mreže? Evo što je pokazalo novo istraživanje

Gotovo polovica mladih u Europskoj uniji smatra da društvene...

PREGLED DEMOGRAFSKIH MJERA Evo što Zagrebačka županija nudi mladima, obiteljima i studentima

Roditelji u Zagrebačkoj županiji za svako novorođeno dijete mogu...

Hrvati sve češće putuju, ovo su najpopularnije destinacije

Putovanja su postala sve češća zanimacija velikog broja građana,...

Hrvatska danas obilježava Dan moždanog udara: Brza reakcija može spasiti život

Upućuje se apel građanima da nauče prepoznati simptome ove bolesti jer pravodobno reagiranje može biti presudno za spašavanje života.