Naslovnica Vijesti Policija napisala 50 kazni zbog nekorištenja pojasa

Policija napisala 50 kazni zbog nekorištenja pojasa

0

U akciji ‘Pojas, mobitel i dječje sjedalice’ gorička policija jučer je kaznila 50 ljudi zbog nekorištenja pojasa te njih devet koji su neispravno koristili mobitel u vožnji.

 

“Prometnim nesrećama s najtežim posljedicama jedan je od uzroka nevezanje sigurnosnog pojasa, naročito u prometnim nesrećama u kojima dolazi do prevrtanja vozila i ispadanja vozača ili putnika, kojom prilikom dolazi najčešće sa smrtnim ishodom”, rekao je Dragan Karačić iz goričke policije.

 

RVG
Live • 88.6 FM
Exit mobile version