Naslovnica Crna kronika Policija stala na kraj 73-godišnjaku koji je serijski uništavao aute na parkingu

Policija stala na kraj 73-godišnjaku koji je serijski uništavao aute na parkingu

0
Foto: izgrebano vozilo, ilustrativna/ Damir Špehar/PIXSELL

Gotovo osam mjeseci na parkiralištu na Savskoj cesti u Zagrebu jedan je 73-godišnjak oštrim predmetom i ljepljivom tvari, kako navodi policija, oštećivao automobile na tamošnjem parkiralištu, a nakon dovršenog kriminalističkog istraživanja osumnjičen je za počinjenje 12 kaznenih djela ‘Oštećenje tuđe stvari’ na štetu više osoba, izvijestili su iz Policijske uprave zagrebačke.

– Naime, 73-godišnjak je od polovice ožujka, pa sve do 18. listopada ove godine, u 12 navrata dolazio do parkiranih osobnih automobila u Zagrebu, Ulici Savska cesta, da bi potom na devet osobnih automobila nanio ljepljivu tvar, dok je tri osobna automobila oštetio uporabom oštrog predmeta. Počinjenim kaznenim djelima prouzročio je materijalnu štetu u iznosu od 41.800 kuna – doznajemo iz policije.

Protiv osumnjičenog 73-godišnjaka podneseno je posebno izvješće nadležnom državnom odvjetništvu.

 

Naslovna fotografija: izgrebano vozilo, ilustrativna/ Damir Špehar/PIXSELL

RVG
Live • 88.6 FM
Exit mobile version