Naslovnica Vijesti Prvi dan akcije, najviše ‘napuhao’ 47-godišnjak u Markuševcu Turopoljskom

Prvi dan akcije, najviše ‘napuhao’ 47-godišnjak u Markuševcu Turopoljskom

0
12. - 13. 08.2017. Velika Gorica - Akcija prometne policije. Foto: Anes Šuvaliæ/Cityportal.hr

U prvom danu policijske vikend-akcije ‘uhvaćeno’ je 11 pijanih vozača na cijelom području Policijske uprave zagrebačke. Rekorder po promilima, među svima njima, je 47-godišnjak iz Velike Gorice. Policija ga je zaustavila u Markuševcu Turopoljskom, a alkotestom su mu izmjerili 2,54 promila alkohola u organizmu.

Akcija prometne policije nastavlja se i večeras te sutra, stoga oprezno vozite.

 

RVG
Live • 88.6 FM
Exit mobile version