Naslovnica Crna kronika Nožem zaprijetio djelatnici kioska

Nožem zaprijetio djelatnici kioska

Razbojnik je pokupio nekoliko tisuća kuna

0

Maskirani razbojnik nožem je zaprijetio djelatnici kioska, koja je u strahu za vlastiti život iz blagajne izvukla novac predala ga nepoznatom muškarcu. Razbojništvo se dogodilo u Gradićima, u Gradićkoj ulici, sinoć oko 21.40 sati.

Iz policije kažu kako je u trenutku pljačke u kiosku radila 47-godišnja zaposlenica. Razbojnik je pokupio nekoliko tisuća kuna.

 

RVG
Live • 88.6 FM
Exit mobile version