Nikad brojnija ekipa iz Paraatletskog kluba Uspon, otputovala je u Japan na Svjetsko prvenstvo u Kobe.
Na put su jučer ujutro otišli Velimir Šandor, Mirnes Omerhodžić i Miljenko Vučić u pratnji svojih trenera i asistenata Ivana Čengića, Mihovila Rendulića i Ane Zokić.
– Ovo je najveći uspjeh kluba po brojnosti naših članova u sastavu reprezentacije na nekom velikom prvenstvu – ističu iz Uspona.
Natjecanja počinju 17. svibnja, a Velikogoričani nastupaju nekoliko dana kasnije. Velimir Šnador u disku F52 natjecat će se 19. svibnja, Miljenko Vučić u kulgi F11 20. svibnja i Miernes Omerhodžić u čunju 22. svibnja.
Sretno ekipa!
