Na finalu Hrvatskog nogometnog kupa na utakmici GNK Dinamo – HNK Rijeka odigranoj na Opus Areni u Osijeku (srijeda, 13.05.2026.) delegat je bio Stjepan Žugaj iz Velike Gorice!

Žugaj (Nogometni savez Zagrebačke županije) već nekoliko godina obnaša dužnost delegata na utakmicama najviše razine (Super liga i Prva juniorska liga) te mu je uloga delegata na finalu u Osijeku posebno priznanje. Predsjednik Hrvatskog nogometnog saveza Marijan Kustić uručio mu je dar, koji će ga podsjećati na ovo finale.
Željko Mihalj, predsjednik Nogometnog saveza Velika Gorica, bio je također među akterima finalnog događaja kao voditelj natjecanja Kupa Hrvatskog nogometnog saveza.
Galerija fotografija