I ovoga ljeta vraća se after work party petkom u Buševcu! Ogranak Seljačke sloge poziva na BUŠ-KUŠ večeri, a prva od njih je sutra, 11. srpnja u prostoru Etno zadruge Buševec.
Početak je u 20 sati uz Jim Beam party i burgere, a od 22 sata kreće stand-up nastup Aleksandra Lazića s hit showom “Još putna pa idemo”.
Prilog za ulaz iznosi 10 eura, a kako je broj mjesta ograničen, rezervirajte svoje mjesto na 098/ 829-907 (Nenad).
Ponesite piknik dekice i priuštite si opuštanje na ljetnoj kulisi – „BUŠevskoj Komediji U Štalici“ – poručuju organizatori.
- PROGRAM:
- srpnja
20:00 – Gavran party uz pulled pork i gin/tonic (sponzor: Destilerija Gavran)
22:00 – Stand-up nastup Peđe Bajovića
- kolovoza
20:00 – Mexican party uz tortilje, Turopoljsko pivo i koktele
22:00 – Filmska večer pod zvijezdama
