Naslovnica Vijesti „Svoga tela gospodar“ u Kerempuhu

„Svoga tela gospodar“ u Kerempuhu

0
19.11.2017. Buševec - premijera predstave 'Svoga tela gospodar' Ogranka seljačke sloge Buševec. Foto: Tomislav Paulić

Pučko kazalište Buševec će ponedjeljak u 20 sati nastupiti u Kazalištu Kerempuh. Zagrebačkoj publici predstavit će se s predstavom Svoga tela gospodar, čiju režiju potpisuje Ivan Rožić, a uloge tumače Stjepan Detelić Banski, Ana Katulić, Barica Kovačević, Tvrtko Kovačević, Nenad Lukić, Vera Pribanić, Saša Robić, Branka Rožić, Irena Rožić, Lea Rožić, Luka Rožić i Zlatko Vnučec.

Zagrebačko gostovanje OSS-a „Buševec“ u Zagrebu organizirao je Rotary klub Velika Gorica. Ova predstava imat će i humanitarni karakter pa će se tako ovaj put prikupljati novac za financiranje aktivnosti izvrsnosti mladih Velike Gorice, odnosno za akciju “5 za izvrsnost”.

RVG
Live • 88.6 FM
Exit mobile version