Naslovnica Crna kronika Tijekom vikenda nije bilo alkoholiziranih u prometu

Tijekom vikenda nije bilo alkoholiziranih u prometu

0
23.12.2017. Velika Gorica -Nadzor prometa. Foto: Anes Šuvalić/Cityportal.hr

Tijekom proteklog vikenda policija je uhvatila 22 vozača u prebrzoj vožnji. Zanimljivo je kako nije zabilježen niti jedan slučaj vožnje u alkoholiziranom stanju.

– Tijekom provođenja akcije nije se zaustavljalo vozila jedino koje su grubo kršile prometne propise a jedino, se mjerila brzina kretanja s uređajima za mjerenja brzine kretanja vozila. Ophodnje su bile angažirane oko provjera za samoizolaciju, tj. osobe koje krše dobivene upute od nadležnih službi – poručili su iz PP Velika Gorica.

Tijekom vikenda dogodile su se tri prometne nesreće, a jedna osoba lakše je ozlijeđena u jednoj od njih.

RVG
Live • 88.6 FM
Exit mobile version