Iz Policijske uprave zagrebačke stiže vijest o tragičnoj nesreći u šumi na području Stupničkog Obreža.
– U ponedjeljak, 16. listopada, između 11:30 i 16 sati, u šumi koja se nalazi kraj Stupničkoobreške ulice, 67-godišnjak je rušio stablo koje je palo na njega, te je uslijed zadobivenih ozljeda smrtno stradao – kratko su priopćili iz zagrebačke policije.
Naslovna fotografija: ilustrativna/ Vjeran Zganec-Rogulja/PIXSELL
