U srijedu je završila trodnevna akcija darivanja krvi goričkog društva Crvenog križa. Svoje vrijeme za spasiti nekome život kao i dati djelić sebe došlo je odvojiti 339 darivatelja. Njih 313 uspješno je darovalo krv. Ovom prilikom iz Crvenog križa Velika Gorica zahvaljuju se od srca svim darivateljima.
Ovo je ujedno bila posljednja akcija dobrvoljnog darivanja krvi ove godine u našem gradu, a ukupno je održano 36 redovnih akcija. Iduća je najavljena za početak siječnja 2024. godine.
Foto: FB Crveni križ Velika Gorica
