Naslovnica Sport U prvom kolu KK Gorica dočekuje Split

U prvom kolu KK Gorica dočekuje Split

Utakmica se igra sutra u 18 sati...

0

Počinje nova košarkaška sezona u Velikoj Gorici! U prvom kolu drugog kruga Kupa Krešimira Ćosića momčad KK Gorica dočekuju momčad Splita. Utakmica se igra sutra u Gradskoj sportskoj dvorani od 18 sati.

 

Pozivamo sve navijače i prijatelje košarke iz Velike Gorice da dođu na utakmicu i bodrenjem pomognu košarkašima Gorice da ostvare što bolji rezultat, kažu iz KK Gorica.

 

RVG
Live • 88.6 FM
Exit mobile version