Naslovnica Sport U spomen na Dedu: HOK Gorica najavljuje 4. memorijalni turnir Antun Azenić

U spomen na Dedu: HOK Gorica najavljuje 4. memorijalni turnir Antun Azenić

0
21.01.2018. Velika Gorica - 2.memorijalni turnir ''Antun Azenić - Deda''. Foto: David Jolić/rvg.hr

Hrvatski odbojkaški klub Gorica 19. siječnja organizira 4. memorijalni turnir Antun Azenić ‘Deda’ za djevojčice, u kategoriji kadetkinja. Turnir će se održati u Gradskoj sportskoj dvorani u Velikoj Gorici, a početak je u 9 sati.

– Sudjelovat će 120 natjecateljica, očekuje se jednak broj članova našeg kluba, a gledajući po prethodna tri memorijalna turnira, prisutni će biti i čelni ljudi grada Velike Gorice, Hrvatskog odbojkaškog saveza, Hrvatskog olimpijskog odbora i drugih poznatih sportskih ličnosti – naglasila je Diana Reščić Breko iz HOK Gorica.

RVG
Live • 88.6 FM
Exit mobile version