U srijedu digni nogu s gasa: Policija od 15 do 23 sata kontrolira brzinu

Datum:

Tijekom cijelog sljedećeg tjedna policija će u polupraznom Zagrebu, pa i u jednako takvoj Velikoj Gorici, imati akciju koja će iz nekog razloga svoju kulminaciju imati u srijedu poslijepodne i navečer. Tako barem tvrde iz PU Zagrebačke…

“Na području Policijske uprave zagrebačke od 8. do 14. kolovoza 2022. godine, posebice 10. kolovoza od 15 do 23 sata, policijski će službenici pojačano nadzirati brzinu kretanja vozila kao i svih ostalih prekršaja koji ugrožavaju sigurnost cestovnog prometa”, stoji u obavijesti na stranicama PUZ-a, no tu je i dodatak, jer neće se policija baviti samo brzinom:

“Prilikom provođenja akcije uz prioritetno sankcioniranje nepropisne brzine kretanja vozila, pozornost će se posvetiti i drugim težim prekršajima, a prije svega prisutnosti alkohola u organizmu, tehničkoj ispravnosti vozila, nepropisnom pretjecanju, upravljanju prije stjecanja prava i pod zabranom, prekršajima mladih vozača, korištenju sigurnosnog pojasa (vozača i svih putnika), zaštitne kacige i mobitela tijekom vožnje te ostalih prekršaja.”

Dakle, srijeda je dan za mirnu vožnju…

Podijeli objavu:

Popularno

Moglo bi vam se svidjeti
Povezano

Zamke ljetnog odmora

Za ugodno ljeto, priprema je dio posla kako bi to vrijeme bilo što bezbrižnije.

Novo lice na desnom boku: Filip Braut došao naslijediti Trontelja

Dugo je trajala neizvjesnost po pitanju statusa sjajnog Slovenca...

Kontejneri za glomazni otpad nisu za sve! VG Čistoća upozorava na zlouporabe

Samo dosljednim poštivanjem pravila možemo osigurati urednost javnih površina i dugoročno funkcionalan sustav zbrinjavanja otpada u gradu.

Medicinski centar Gorica otvorio pulmološku ambulantu

Medicinski centar Gorica svim umirovljenicima odobrava 15 posto popusta na određene pretrage.