Naslovnica Moja županija U županiji tri nova slučaja koronavirusa, na području Gorice nema novooboljelih

U županiji tri nova slučaja koronavirusa, na području Gorice nema novooboljelih

0
Foto: Grad Samobor

Prema podacima Zavoda za javno zdravstvo Zagrebačke županije na području Zagrebačke županije do danas do 11 sati evidentirane su 142 osobe kojima je potvrđena bolest uzrokovana novim koronavirusom. U odnosu na podatke od jučer, radi se o tri osobe više. Do sada je ukupno izliječeno 125 osoba, a četiri su preminule.

Podsjetimo, od jučer je aktivan i prvi slučaj nakon mjesec dana na goričkom području, a Nacionalni stožer civilne zaštite uveo je mjeru obaveznog nošenja maski u javnom prijevozu.

RVG
Live • 88.6 FM
Exit mobile version