Parastolnotenisači kluba USPON imali su vrlo uspješan nastup na državnom prvenstvu održanom ovog vikenda u Prelogu. Klub je natjecanje završio kao treći u ukupnom poretku, a iza rezultata stoji čak devet osvojenih medalja u različitim kategorijama.
Zlatnu medalju, osvojila je Mirjana Lučić, koja je svojim nastupom donijela klubu naslov državne prvakinje.
Srebro su osvojili Sara Điković, Lana Artić, Marija Sečenj, Marko Vračan i Boris Đuračić, dok su brončane medalje pripale Ruži Šolić, Loreni Rinčić i Igoru Nosiću.
