Naslovnica Vijesti Velika Gorica nastavlja pozitivan niz

Velika Gorica nastavlja pozitivan niz

0
22.05.2020. Velika Gorica. Sajmište se vraća u normalu. Foto: David Jolić/rvg.hr

Iz Zavoda za javno zdravstvo Zagrebačke županije izvijestili su kako u proteklih 24 sata nije bilo novooboljelih na području Zagrebačke županije. Do sada je ozdravila 121 osoba, a četiri su preminule.

Velika Gorica i susjedne općine nastavljaju višetjedni pozitivni niz bez novozaraženih koronavirusom.

RVG
Live • 88.6 FM
Exit mobile version