Naslovnica Vijesti Velikogorički harmonikaši među najboljima u Hrvatskoj – dvije prve nagrade na državnom...

Velikogorički harmonikaši među najboljima u Hrvatskoj – dvije prve nagrade na državnom natjecanju

0
Foto: Umjetnička škola Franje Lučića/FB

Učenici Umjetničke škole Franje Lučića ponovno su se istaknuli na Državnom natjecanju učenika i studenata glazbe i plesa, koje se u travnju održava u organizaciji Hrvatskog društva glazbenih i plesnih pedagoga.

U disciplini harmonika, održanoj u srijedu 15. travnja, u Glazbenom učilištu Elly Bašić u Zagrebu, Velika Gorica dobila je dva razloga za ponos.

Andrija Dogančić osvojio je prvu nagradu i prvo mjesto u 1. kategoriji, uz visokih 99,15 bodova. Odličan rezultat ostvario je i Tomislav Stanešić, koji je u 6. kategoriji osvojio prvu nagradu i drugo mjesto s 98,35 bodova, a obojicu je pratio nastavnik Igor Jugec.

 

RVG
Live • 88.6 FM
Exit mobile version