Naslovnica HOTNEWS VIDEO City puls: Evo kako je bilo na otvorenju 15.VG brass festivala

VIDEO City puls: Evo kako je bilo na otvorenju 15.VG brass festivala

0

Konstituirano je gradsko vijeće Grada Velika Gorica, a za predsjednika je izabran Darko Bekić. Gradonačelnik Krešimir Ačkar ugostio je najbolje učenike osnovnih i srednjih škola, ali i goričkog paraolimpijca Velimira Šandora i Natašu Sobočan. U ovom izdanju emisije donosimo vam i djelić atmosfere s otvorenja jubilarnog 15.VG brass festivala.

RVG
Live • 88.6 FM
Exit mobile version