Oko 14,30 sati Veliku Goricu je pogodilo jako kišno nevrijeme, nakon čega je oko 15 sati počeo padati gusti snijeg. Na raskrižju Zagrebačke, Kolareve i Zvonimirove povremeno se stvara kaos u prometu jer uz to što je smanjena vidljivost ne rade semafori niti za automobile niti za pješake. Savjetujemo vozačima da uspore u ovom dijelu Gorice, kako ne bi došlo do prometne nesreće.
