Naslovnica promet Vozači i dalje ‘divljaju’ po goričkim cetama, policija u samo jedno popodne...

Vozači i dalje ‘divljaju’ po goričkim cetama, policija u samo jedno popodne kaznila njih 12

0
Foto: PUZ

Tjedan nije baš slavno započeo za 12 vozača koji su u ponedjeljak zaradili kaznu za prekoračenje brzine. Gorička policija u poslijepodnevnim satima provela je preventivno – represivnu akcija ‘Nadzor brzine kretanja vozila’, a osim već spomenuti h kazni zbog prebrze vožnje, kaznili su još dva vozača zbog drugih prekršaja u prometu.

– Akcija je provedena kako bi kod vozača potaknula pozitivna ponašanja u prometu, a u cilju smanjenja broja prometnih nesreća s najtežim posljedicama, gdje je najčešći uzrok alkohol i nepropisna brzina kretanja vozila, kao i nepoštivanja prometnih propisa od strane vozača – priopćili su iz goričke policije.

RVG
Live • 88.6 FM
Exit mobile version