Naslovnica Moja županija Žena (34) ostala bez vrijednog BMW-a

Žena (34) ostala bez vrijednog BMW-a

Automobil je vrijedan 120 tisuća kuna

0
12. - 13. 08.2017. Velika Gorica - Akcija prometne policije. Foto: Anes Šuvalić/Cityportal.hr

Zagrebačka policija javlja kako je ponovo ukraden automobil. Ovoga puta radi se o 120 tisuća kuna vrijednom BMW-u. Nepoznati počinitelj ukrao je automobil krapinskih registracija jučer između 12 i 17 sati u Novom Zagrebu, u Ulici Ivice Drmića. Vlasnica auta je 34-godišnjakinja.

RVG
Live • 88.6 FM
Exit mobile version