Naslovnica Vijesti 22-godišnjak završio u bolnici nakon brutalnog napada

22-godišnjak završio u bolnici nakon brutalnog napada

0
Foto: PU Zagrebačka

Jučer, oko 21 sat, u Ulici kneza Branimira u Velikoj Gorici, na terasi ugostiteljskog objekta, došlo je do fizičkog napada na 22-godišnjeg mladića.

Prema službenim informacijama Policijske uprave zagrebačke, nepoznati je počinitelj prišao mladiću i zadao mu više udaraca u predio glave. Napadnutom 22-godišnjaku pružena je liječnička pomoć u Kliničkom bolničkom centru Zagreb, gdje je utvrđeno da je teško ozlijeđen.

Policija provodi kriminalističko istraživanje s ciljem pronalaska počinitelja i utvrđivanja svih okolnosti događaja.

RVG
Live • 88.6 FM
Exit mobile version