FOTO Pehar za goričke branitelje! Najbolji u stolnom tenisu na natjecanju u Varaždinu

Datum:

U organizaciji Udruge dragovoljaca i veterana Domovinskog rata Republike Hrvatske, a pod pokroviteljstvom Ministarstva hrvatskih branitelja, u Varaždinu je 21.rujna održano 28. Državno športsko natjecanje dragovoljaca i veterana Domovinskog rata Republike Hrvatske.

Zagrebačku županiju su u natjecanju u stolnom tenisu predstavljali članovi UDVDR Ogranka Velika Gorica. Ekipa stolnotenisača u sastavu: Ivan Žugaj, Miroslav Taboršak, Rajko Iličić, Dražen Knežević i Đuro Čiž, osvojili su 1. mjesto u konkurenciji 20 ekipa iz cijele Republike Hrvatske.

– Ponosni smo na naše članove, te im ovim putem čestitamo na velikom uspjehu i zahvaljujemo šta su našu udrugu, a time i naš grad dostojno predstavili na ovom , za hrvatske branitelje, velikom natjecanju – ističu iz Udruge.

Podijeli objavu:

Popularno

Moglo bi vam se svidjeti
Povezano

VG Vodoopskrba najavila radove – Dio ovog naselja nekoliko sati ostaje bez vode

Stanovnici dijela Mraclina u srijedu, 24. lipnja, nekoliko će...

Mlade snage stigle na Grabu: Mikulin i Cindrić novi igrači Mraclina!

Rečenica "s velikim zadovoljstvom predstavljamo novo pojačanje naše seniorske...

Nagradni lipanj u KTC supermarketu u Velikoj Gorici

KTC supermarket tako još jednom donosi kombinaciju povoljne kupnje i dodatnih pogodnosti za svoje kupce na početku ljetne sezone.