Mladi iz AK Maraton VG nezaustavljivi – osvojili ukupno 14 medalja u Zagrebu i Križevcima

Datum:

Atletičari AK Maraton Velika Gorica, odmjerili su snage na dva natjecanja, Premier atletskoj ligi u Zagrebu i HALS-u u Križevcima, gdje je klub nastupio s ukupno 22 natjecatelja i osvojio 14 medalja.

U ukupnom zbroju Velikogoričani su osvojili sedam zlatnih, tri srebrne i četiri brončane medalje, uz niz plasmana među najboljih osam u svojim disciplinama.

Na zagrebačkom natjecanju posebno su se istaknuli mlađi limači i limačice. Patrik Buntak i Luka Nikšić ostvarili su zapažene rezultate u utrci na 200 metara, dok je Nikšić upisao i pobjedu u skoku u dalj. Među limačicama se istaknula Nelli Komljenović koja je slavila u skoku u dalj te osvojila drugo mjesto na 60 metara.

U Križevcima su ponovno uspješni bili isti natjecatelji, s više osvojenih medalja u sprintu, skoku u dalj i bacanju vorteksa. Nelli Komljenović ponovno je bila najuspješnija među limačicama 2016. godišta s pobjedom na 300 metara i u skoku u dalj, dok je Patrik Buntak osvojio prvo mjesto na 300 metara u svojoj kategoriji.

Osim pojedinačnih rezultata, zapažen je bio i nastup štafeta. Limači su osvojili drugo mjesto u utrci 4×60 metara, dok su limačice zauzele 10. mjesto.

Podijeli objavu:

Popularno

Moglo bi vam se svidjeti
Povezano

Zagrebačka županija razvija novu turističku priču: pčelarstvo postaje atrakcija

Zaključci fokus skupine poslužit će za izradu Strategije razvoja apiturističke destinacije te razvoj novih turističkih proizvoda, api-ruta i digitalne platforme.

Croatia Internacional Chess Festival 2026 u Buševcu

Prvo izdanje Croatia International Chess Festivala, događaja koji želi...

FOTO RCK Održana radionica za odrasle – Uvod u 3D svijet

RCK Industrija 4.0 organizirala je dvodnevnu besplatnu, praktičnu radionicu...

Učenici OŠ Nikole Hribara uskoro će surađivati s vršnjacima iz Europe, odobren novi Erasmus+ projekt

Osnovnoj školi Nikole Hribara odobren je novi Erasmus+ projekt...