Naslovnica Vijesti Ačkar se sastao s ravnateljem KB Merkur: Prvi je to korak prema...

Ačkar se sastao s ravnateljem KB Merkur: Prvi je to korak prema Medicinskom centru u Velikoj Gorici

0
Foto: Krešimir Ačkar/Facebook.com

Novoizabrani gradonačelnik Krešimir Ačkar objavio je na svom Facebook profilu kako je održao radni sastanak s ravnateljem KB Merkur dr. Marijem Starešinićem. Tema sastanka je suradnja Grada i ove zdravstvene ustanove na podizanju podizanju razine zdravstvene skrbi u Velikoj Gorici.

– Sa KB Merkur uskoro ćemo potpisati ugovor o angažmanu njihovih specijalista kako bi što veći broj pregleda naši sugrađani mogli obaviti u našem gradu. Prvi je to korak prema Medicinskom centru u Velikoj Gorici. Na sastanku sam dr. Starešiniću predstavio idejno rješenje moguće nadogradnje postojećeg Doma zdravlja – kazao je Krešimir Ačkar.

RVG
Live • 88.6 FM
Exit mobile version