Naslovnica HOTNEWS Akcija ‘Zaštita pješaka’ – najviše kazni dobili upravo pješaci

Akcija ‘Zaštita pješaka’ – najviše kazni dobili upravo pješaci

0

U akciji ‘Zaštita pješaka’, koju je policija jučer provodila u Velikoj Gorici, najviše je kažnjeno upravo pješaka, pokazuju statistički podaci.

 

U vremenu od 7 do 15 sati policija je, naime, utvrdila 24 prekršaja, od čega 15 pješaka i devet vozača. Od toga je osam pješaka prelazilo ‘zebru’ dok im je bilo upaljeno crveno svjetlo, a sedam prometnicu mimo obilježenog pješačkog prijelaza. Za to su dobili kaznu od 300 kuna.

 

Vozači su pak počinili prekršaje nepropuštanja pješaka na obilježenom prijelazu, za što su kažnjeni s 500 kuna.

 

RVG
Live • 88.6 FM
Exit mobile version