Naslovnica Vijesti Besplatna cestarina na autocesti Zagreb – Sisak do kraja mjeseca

Besplatna cestarina na autocesti Zagreb – Sisak do kraja mjeseca

0
Foto: Gorica.hr

Radi olakšanja prolaska hitnih službi, prijevoza pomoći i zbrinjavanja stanovništva pogođenog potresom na području Sisačko-moslavačke županije, Hrvatske autoceste prestale su naplaćivati cestarinu na autocesti Zagreb – Sisak 29. prosinca.

Besplatna cestarina na autocesti Zagreb-Sisak umjesto do 4 . siječnja do 8 sati bit će produljena do 31. siječnja 2021. godine do ponoći, izvijestili su iz Hrvatskih autocesta.

RVG
Live • 88.6 FM
Exit mobile version