Naslovnica Vijesti Besplatno mjerenje tlaka i šećera povodom Svjetskog dana bolesnika

Besplatno mjerenje tlaka i šećera povodom Svjetskog dana bolesnika

0
Foto: Petra Škrinjarić/Cityportal.hr

Povodom Svjetskog dana bolesnika, koji se obilježava u srijedu, 11. veljače, građanima će u Velikoj Gorici biti omogućeno besplatno mjerenje krvnog tlaka i razine glukoze u krvi.

Mjerenje će se održati od 8 do 10 sati na ulazu u Dom zdravlja Zagrebačke županije u Velikoj Gorici, a provodit će ga patronažne sestre, koje će građanima, uz osnovne zdravstvene provjere, biti na raspolaganju i za kratke savjete o brizi za zdravlje.

 

RVG
Live • 88.6 FM
Exit mobile version